У Смілянському центрі правової допомоги обговорили питання запобігання домашньому насильству

242601631_4408875292536977_8974243906830679536_nДомашнє насильство – це не внутрішньосімейна справа чи особливості родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати. В Україні існують закони, які захищають від насильства.

23 вересня головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Смілянського центру з надання БВПД Олена Сокол спільно з працівниками Смілянського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» провели круглий стіл на тему: «Запобігання домашньому насильству».

Під час проведення круглого столу обговорили забезпечення постраждалим особам доступу до правосуддя та інших механізмів юридичного захисту, у тому числі шляхом надання безоплатної правової допомоги у порядку, встановленому Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

Також, на зустрічі наголосили, якщо постраждалою особою є дитина, будь-які дії, що вчиняються щодо неї, базуються на принципах, визначених Конвенцією ООН про права дитини, Конвенцією Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, Європейською конвенцією про здійснення прав дітей та законодавчими актами України у сфері захисту прав дитини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *