До кінця року у Смілі діятимуть зміни щодо пільгового перевезення пасажирів

Увага-380x290Рішенням комісії з питань ТЕБ і НС продовжено до 31 грудня 2021 року на всій території Смілянської міської територіальної громади встановлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, пов’язаної з поширенням COVID-19. Перейде у “жовту” зону Сміла відзавтра, разом з усією Україною. З цього ж часу діятимуть відповідні заборони та обмеження для “жовтої” зони.

Окрім того, із 1 жовтня до 31 грудня 2021 року у Смілі призупинять дію Програми організації та компенсації перевезень пільгових категорій населення на автобусних маршрутах загального користування у Смілі на 2021-2022 роки. Про це йдеться у протоколі позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №20 від 22.09.2021 року щодо встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території міста Сміла.

Текст протоколу опубліковано на офіційному сайті Смілянської міської ради.

Тимчасово припинять пільгове перевезення на автобусних маршрутах загального користування для всіх пільгових категорій, ОКРІМ:

осіб з інвалідністю внаслідок війни;
осіб з інвалідністю І групи та осіб, що їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого);
учасників бойових дій;
осіб (ЧАЕС) I категорії;
дітей з інвалідністю та осіб, що їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого);
дітей-сиріт, які можуть користуватись пільговим проїздом щодня на всіх рейсах всіх міських маршрутів загального користування.

Повний перелік обмежень “жовтої” зони ТУТ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *