У Смілянському районі триває ремонт дороги національного значення

96114339_614315682504504_5617773899832885248_oНа автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка у Городищенському та Смілянському районах продовжуються роботи з поточного середнього ремонту.

Як інформує пресслужба САД у Черкаській області, цього року буде відремонтовано та введено в експлуатацію 35,8 км дорожнього покриття на автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка.

Роботи проводяться у рамках програми Президента України «Велике будівництво», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

На ділянці автодороги Н-01 км 153+550 – км 163+650 (у Городищенському районі) завершено влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонної суміші, тривають роботи із влаштування бордюрного огородження, ремонту водопропускних труб, готуються площадки для влаштування автобусних зупинок.

Зокрема, у Городищенському та Смілянському районах завершено роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Завершується влаштування вирівнючого шару на з’їздах з автодороги, ведуться підготовчі роботи до влаштування верхнього шару асфальтобетонної суміші. Тривають роботи із влаштування бордюрного огородження та ремонту водопропускних труб.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв – будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *