На комісії розглянули питання перерозподілу коштів на користь дитсадків та на ремонт доріг

img_20200507_111611_37 травня відбулося засідання профільної бюджетної комісії міської ради, у роботі якої взяв участь секретар міської ради Віктор Федоренко.

Члени комісії розглянули питання щодо перерозподілу коштів у межах головних розпорядників коштів, повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради.

Управлінню житлово-комунального господарства пропонується збільшити бюджетні призначення:

 для експертизи технічного стану ліфтів, в яких закінчується термін експлуатації у 2020 році – 140 000 гривень за рахунок зменшення бюджетних призначень на придбання та встановлення дитячих майданчиків по вул. Родини Бобринських, 21 та вул. Б.Хмельницького,62;

– на виготовлення документації, проведення експертизи та капітальний ремонт дорожнього покриття вул. І. Федорова – 50 000 гривень, вул. Мічуріна – 365 000 гривень за рахунок зменшення бюджетних призначень в сумі  415 000 гривень, корегування ПКД, проведення експертизи та капітальний ремонт дорожнього покриття  вул. В. Чорновола.

Управлінню освіти, молоді та спорту пропонується збільшити бюджетні призначення:

  в сумі 500 000 гривень на:

  • виготовлення інвесторської кошторисної документації, проведення державної експертизи та проведення капітального ремонту м’якої покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу №12 в сумі 300 000 гривень;
  • виготовлення інвесторської кошторисної документації, проведення державної експертизи та виконання капітального ремонту м’якої покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу №19 в сумі 200 000 гривень;

– на капітальне будівництво волейбольно-баскетбольного майданчику на міському стадіоні «Юність» у сумі 870 000 гривень та на капітальний ремонт приміщень будівлі Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» у сумі 30 000 гривень за рахунок зменшення бюджетних призначень на виготовлення документації та капремонт спортивного майданчика з штучним покриттям стадіону «Юність» в сумі 900 000 гривень.

Члени комісії рекомендували фінансовому управлінню підготувати проєкт рішення для розгляд виконавчим комітетом з наступним його затвердженням сесією міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *