У Смілянському районі перевірили, чи добре соціальні працівники допомагають своїм підопічним

103463631_1425052657690429_8961390104385200024_oПротягом травня та червня у Смілянському районі перевірили, як соціальні робітники працюють в умовах карантину.

Завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома терцентру Людмила Жук та  соціальний працівник Олена Демиденко перевірили, як працюють робітники сіл Мельниківка, Самгородок, Макіївка, Будо-Макіївка, Сердюківка, Тернівка, Попівка, Плескачівка, Шевченко, Залевки, Сунки, Мала Смілянка, Миколаївка та Ковалиха.

Загалом проінспектували роботу 16 соціальних робітників та відвідали 59 одиноких громадян похилого віку та 11 одиноких жителів, якими опікуються працівники.

Послуги непрацездатним громадянам надають в повному обсязі згідно планів та договорів між територіальним центром та підопічними.

Соціальні робітники допомогли стареньким оформити субсидії підопічним та забезпечили їх дровами.

У період карантину продовжують працювати у посиленому режимі, забезпечують підопічних продуктами харчування, предметами першої необхідності, медикаментами та оплачують комунальні послуги.

У терцентрі подбали про безпеку праці своїх працівників. Вони відвідують підопічних у захисних масках, рукавицях, з дезінфектором, дотримуються дистанції та дбають про особисту гігієну.

Примітно, що усі, кому допомагають працівники терцентру залишили теплі відгуки про роботу соціальних робітників та подякували за якісне та своєчасне надання соціальних послуг, інформують у Смілянській РДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *