Медики залишаються заручниками ситуації, бо сесія міської ради вкотре не відбулася

img_20200616_111430_216 червня проведення пленарного засідання міської ради знову не відбулося – зареєструвалися 13 депутатів. І знову в даній ситуації заручниками ситуації залишилися медичні працівники трьох поліклінічних закладів міста на даний час не отримали заробітну плату за травень, повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради. 

Міський голова Олексій Цибко повідомив про результати вчорашньої зустрічі з групою депутатів, попросив вибачення у присутніх в залі представників поліклінічних закладів за ситуацію із виплатою заробітної плати, що склалася.

Олексій Цибко зазначив, що готовий до конструктивної розмови, завжди буде спрямовувати кошти міського бюджету на фінансування виплат по захищенним статтям та на необхідні для міста соціально-економічні об’єкти та заходи.

Начальник юридичного відділу Андрій Журіда зачитав правовий висновок щодо направлених до міської ради документів засідання групи депутатів 2 червня та запропонував, єдиний, на його думку, правомірний варіант виходу із ситуації – доповнити рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2020 рік, прийняте ще на 1-му пленарному засіданні, включивши до нього пункти виділення коштів на заробітну плату медичним працівникам та оплату пільгових ліків.  

На завершення міський голова Олексій Цибко та секретар ради Віктор Федоренко привітали із 60-річчям депутата міської ради Володимира Примака, побажавши міцного здоров’я, родинного благополуччя та подякували за співпрацю у вирішенні питань місцевого самоврядування.  

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *