У Смілянському лісгоспі розпочалася лісокультурна кампанія

30f97eaee174535db82648eeb765dee8_resizeПерший тиждень весни покликав лісівників до найвідповідальнішої справи трудового року – створення нового лісу. Цієї лісокультурної кампанії у Смілянському лісгоспі буде висаджено близько півмільйона сіянців головних лісоутворюючих порід, створено понад 100 гектарів нового лісу та доповнено лісові культури на площі 210 гектарів.

Будянське лісництво – одне із підрозділів Смілянського лісгоспу, де впевнено впроваджують нові технології вирощування культур та постійно удосконалюють виробничий процес. Багато років поспіль тут вирощують сіянці дуба звичайного із закритою кореневою системою. Раніше для цього використовували поліетиленові пакети, а минулого року вирішили освоїти новий метод – вирощування сіянців у касетах.

Вже зараз висаджують у відкритий грунт однорічні сіянці дубків, котрі виросли із насіння жолудя. Зокрема, у Будянському лісництві цієї весни буде висаджено більше 27 тис. шт. сіянців на 20,6 гектарній площі.

Весна для працівників лісгоспу – гаряча пора. Це як для хлібороба: результатом посівної буде врожай, а для лісівника – здоровий та якісний ліс. Однак його зусилля оцінять вже нові покоління через десятки років, тож зараз потрібно максимально уважно і безпомилково зробити все, аби новий ліс у майбутньому став окрасою та гордістю, інформують у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.