На Черкащині похолодає

погодаТепло в березня ще не може бути надійним, оскільки приходить з теплими повітряними масами і відходить разом з ними. На поточному тижні надійде більш прохолодна повітряна маса, тому погода змінить настрій.

Про це інформує Віталій Постригань, начальник Черкаського обласного гідрометцентру.

Хмарна, волога, але відносна тепла погода, яка поки що панує на Черкащині зумовлена впливом передньої частини циклонічної системи, розташованої від Баренцева до Середземного морів. Південні повітряні течії і в найближчі 2-3 дні забезпечать денний максимум температури не нижче 10-12º тепла. Нічна температура буде в межах 4-6º тепла. Можливі окремі, невеликі дощі.

Напередодні вихідних наш регіон опиниться у більш прохолодній тиловій частині циклонічної системи, розпочнеться надходження повітряних мас із північних широт. Тому середній температурний фон знизиться на 3-5º, з’явиться ймовірність слабких нічних морозів.

Навесні, коли на вулиці оманливе тепло, віє легкий вітерець, ми поспішаємо змінити пуховик на легку вітровку чи тренч і забути про головний убір до наступного року. У зв’язку із очікуваним похолоданням, радимо не відмовлятися від опалення приміщень та теплого одягу. Хоча температурний фон залишатиметься дещо вищим за кліматичну норму, відчуття холоду додаватиме посилений вітер та підвищена вологість повітря.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.