У Смілянському колегіумі проводять активну роботу по спортивній підготовці учнів та прищеплення здорового способу життя

Педагогічний колектив школи №3-колегіуму проводить велику роботу, спрямовану на зміцнення здоров’я учнів. Працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, футболу, регбі, гурток бально-спортивних танців, організовуються туристичні походи, екскурсії, а маршрути подорожей пролягають далеко за межі області. Традиційними у нас є Дні здоров’я.
Другий рік поспіль в школі №3-колегіумі впроваджено курс за вибором «Уроки для сталого розвитку», на яких школярі отримують можливість сформувати власний спосіб життя і систему цінностей.
Учні є постійними учасниками та переможцями міських та обласних змагань з легкої атлетики, спортивних ігор тощо. Так, минулий навчальний рік приніс нам численні спортивні перемоги. Футбольна команда стала переможцем зональних обласних змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч». Вадим Безнос та Назар Яковлев були призерами міських змагань з легкої атлетики. Команда юнаків школи посіла ІІ місце у міських змаганнях з волейболу.
Наразі триває активна підготовка шкільних команд з баскетболу та волейболу до міських змагань. Готує наших спортсменів-переможців учитель фізкультури, майстер спорту Олена Єгорова, яка у співавторстві з колегами розробила програму варіативного модуля «Регбі», яка у 2013 році затверджена Міністерством освіти і науки України та рекомендована до впровадження у загальноосвітніх навчальних закладах країни.
На початку вересня в школі пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту України. Закінчився він грандіозним святом, що тривало цілий день, Днем олімпійського спорту. На лінійці-закритті були присутні поважні гості, а всі учасники нагороджені грамотами й подяками за перемоги і активну участь у святі. Цікавинкою стали показові виступи секції тхеквандо, яка працює в нашому закладі за підтримки клубу «Черкаські тигри».
Педагогічний колектив переконаний, що проблему формування навичок здорового способу життя неможливо вирішувати без плідної співпраці з органами учнівського самоврядування, батьками, гро- мадськістю. Завдяки розумінню та підтримці батьків щороку поновлюється матеріальна база школи, закуповується новий спортивний інвентар. Батьки також із задоволенням беруть участь у традиційному шкільному святі «Тато, мама і я – спортивна сім’я», у Днях здоров’я, в екскурсійній роботі.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *