У смілянському колегіумі провели виставку новорічних ікебан «Замість ялинки – зимовий букет»

IMG_20171211_144029_HDR_новый размерГоловний атрибут Нового року у  школі №3-колегіумі  – це, звичайно ж, святковий настрій, який допомогла  створити виставка  новорічних ікебан «Замість ялинки – зимовий букет», у якій під час проведення акції «Збережемо ялинку» взяли участь колегіанти 1-11-х класів. Така акція та виставка є уже традиційними в нашому закладі, адже проводяться не перший рік, а її активними учасниками стають не тільки діти, а й батьки.

Підготовка до виставки проходила в пошуках нових ідей, які потім втілювали в новорічні композиції. Кожна робота стала  неповторною  та особливою, адже автор залишив в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки. А подивитись цього року було на що, тому що юні майстри разом з батьками створили справжнє новорічне диво. Які тільки матеріали не використовували – і традиційні папір, картон, вату, нитки, стрічки, природні матеріали, і нетрадиційні макарони, цукерки.

Тому виставка створила в школі не тільки чудовий  настрій, а й перенесла всіх у новорічний казковий світі, інформує прес-центр школи №3-колегіуму.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *