Смілянські податківці подарували свято для дітей

День святого Миколая (також Свято святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая у католиків та православних. Відзначають цей день 19 грудня. Діяння Святого стали причиною появи багатьох легенд та переказів. За легендами він опікується подорожуючими та воїнами, був покровителем усіх тварин, дітей та допомагає бідним. Його вважають другим після Бога охоронцем людей. Образ Святого Миколая для всіх людей став уособленням добра та бажання творити чудеса.

В сучасні часи з’явилася традиція цього свята: дарувати подарунки діткам. І кожного року напередодні свята працівники Смілянської ОДПІ створюють невеличке свято для дітей «Смілянського дитячого будинку інтернату».

Фахівці ОДПІ на чолі з начальником Мовчаном Анатолієм Анатолійовичем від усього колективу податківців привітали дітей з одним із найсвітліших і найрадісніших християнських свят, побажали здоров’я, здійснення їх самих заповітних мрій, а вчителям – терпіння, творчого натхнення та добробуту.

А в доповнення до виступу подарували подарунки – солодощі та фрукти. Діти з вдячністю отримували подарунки.

Найбільшою вдячністю для податківців була справжня природна реакція дітей – це їхні щасливі очі, радісні усмішки, слова подяки та бурхливі оплески за піклування і увагу. Фахівці податкової залишили стіни інтернату з радістю, адже подарувавши комусь бодай крихітку щастя, сам стаєш щасливішим, інформують у Смілянській ОДПІ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *