У смілянському коледжі розповіли про сучасний урок основ здоров’я

20200116_084427Вчителі школи №3-колегіуму проводять уроки основи здоров’я не для учнів, а разом із ними, освітній процес відбувається за умови постійної, активної взаємодії всіх учасників.

Для того, щоб підтримувати мотивацію навчання школярів, педагоги  постійно знаходять сучасні засоби і методи навчання. Традиційні прийоми роботи доповнюють інноваційними.  Допомагають вести учнів у захоплюючий світ вивчення предмета про вміння бути здоровим, впроваджують інформаційно-комунікаційні технології, елементи тренінгів, ігрові вправи, ситуаційні завдання, метод проектів, які розвивають навчально-пізнавальну діяльність, формують в учнів почуття відповідальності за власне здоров᾿я, спонукають дітей до здорового способу життя. 

Формування культури здоров’я школярів продовжується і в позакласній роботі педагогів закладу: через тренінги, тематичні зустрічі, квести, уроки на свіжому повітрі,  присвячені питанням збереження і зміцнення здоров’я. 

Сучасність ставить низку вимог до особистих якостей учнів, здатних успішно функціонувати в умовах ринку праці сьогодення. Серед них – міцне здоров᾿я, вміння творчо мислити, діяти в нестандартних ситуаціях, комунікабельність, навички роботи в групі та колективі.

Тому навчання і виховання в школі №3-колегіум спрямоване на збереження та формування здоров᾿я школярів, яке гарантує розвиток соціально активної, фізично здорової особистості.  

Олена Хлівна,

вчитель хімії, основ здоров’я школи №3-колегіуму 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *