8 безробітних черкащан реалізували себе в спортивній галузі

я люблю спортВ Україні щорічно у серпні відзначають професійне свято відзначають працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, закладів, організацій, тренери, спортсмени та усі шанувальники здорового способу життя.

Служба зайнятості Черкащини долучається до реалізації спортивних ідей та покликання черкащан. Черкаські професіонали спортсмени та фізкультурники затребуваними є, як в загальноосвітніх установах, так і спеціальних спортивних  та медичних закладах, реабілітаційних центрах. 

В області працює велика кількість санаторіїв, оздоровчих центрів, профілакторіїв, лікувальних установ, спортивно-фізкультурних закладів і організацій, дитячих спеціалізованих лікувально-оздоровчих шкіл та інтернатів.

Усі ці заклади потребують спеціально підготовлених педагогів, інструкторів  з фізкультури, вчителів фізкультури, методистів з фізичного виховання тощо.

З початку року від роботодавців Черкащини надайшло 12 вакансій, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 8 вакансій.

Здебільшого вакансії надходили від відділів освіти області, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, комунальних закладів дошкільної освіти, фізкультурно-оздоровчих спортивних клубів та інших.

Шукали роботу за цією професією цьогоріч 36 осіб. На обліку служби зайнятості нині перебуває 20 черкащан.

Рівень заробітної плати серед вакансій в середньому складає 10-15 тис. грн., інформують у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

 
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *