У Смілянському коледжі провели конкурс на кращого студента у 3D-моделюванні

DSC06512У Смілянському коледжі харчових технологій в рамках декади комісії фахових дисциплін інженерної механіки відбувся конкурс «Кращий у 3D-моделюванні» серед студентів третього та четвертого курсів спеціальностей «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв» та «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» під керівництвом викладачів комісії Капустянської О.М. та Присяжного В.І.
Присутнізавідувач відділення інженерної механіки Яровий Л.М. та голова комісії фахових дисциплінінженерної механіки Гоцька О.О. відмітили високий рівень умінь та навичок студентів при роботі з 3D-моделями та методами їх перетворення у комплексне креслення
Викладачі Капустянська О.М. та Присяжний В.І. підготували цікаву електронну презентацію тавідеоролики з 3D-моделювання.
Учні 9-х класів, які цього дня завітали до коледжу на День відкритих дверей, мали змогу поспілкуватись з конкурсантами. Вони на власні очі побачили, які завдання можуть виконувати студенти, з якими комп’ютерними програмами вони вміють працювати.
Під час проведення конкурсу, для гостей коледжу викладачами було проведено майстер-клас зі створення 3D – моделей у САПР Компас-3D.
Цьогоріч у конкурсі взяли участь 13 студентів.
Переможці конкурсу «Кращий у 3D-моделюванні» будуть визначені та нагороджені під час проведення підсумків декади комісії.

Прес-центр Смілянського коледжу

харчових технологій НУХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *