У Смілянському коледжі харчових технологій влаштували зустріч студентів із роботодавцями

_DSC5669_0У Смілянському коледжі харчових технологій з метою допомоги у успішному працевлаштуванні відбувся Ярмарок вакансій, який зібрав в одному місці студентів – випускників СКХТ та роботодавців з усієї України.
Урочисте відкриття заходу за традицією проходило в актовому залі, під цьогорічним гаслом «Майбутнє за професіоналами». Саме там розпочалася перша, презентаційна частина Ярмарку вакансій, де: заводи, фабрики, концерни, приватні фірми, ІТ – компанії, агрофірми, машинобудівні підприємства влаштували презентацію своїх підприємств за рахунок чого ознайомили студентів про можливості стажування, проходження практик та найголовніше перспективи  працевлаштування, кар’єрного зростання. Так, поспілкуватися із смілянами приїхали представники компаній із Золотоноші, Черкас, Кропивницького, Житомирської області та Сміли. На Ярмарку вакансій були запрошені більше 30 компаній.
Після презентації компанії розпочалася друга частина заходу, яка надала можливість живого спілкування студентів – випускників з роботодавцями. В свою чергу студенти, цікавилися усім, що може зацікавити молодого спеціаліста та залишали резюме, інформує прес-центр СКХТ.

Крім того на заході окремі компанії, а саме провідна компанія «Сігет» та інші,  провели співбесіди та уже відібрала для себе студентів – випускників, яких готові запросити на роботу.

Впродовж заходу роботодавці зазначали, що вони зацікавлені у студентах СКХТ НУХТ, оскільки тут готують висококваліфікованих молодих спеціалістів, за спеціальностями,  які високо цінуються та мають попит, навіть дефіцит на ринку праці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.