Смілянським студентам провели мистецьку зустріч «Ми чекаємо на вас, воїни АТО»

459_1490702045_IMG_4634_500x373У читальному залі бібліотеки Смілянського промислово-економічного коледжу відбулася зустріч студентів із митцем Ніною Василівною Корсунь, повідомляє прес-центр навчального закладу.
Метою зустрічі було вшанування героїзму воїнів-добровольців АТО, а Ніна Василівна в своїй творчості торкається цієї, на сьогоднішній день актуальної теми. У своїх віршах «Наречена» і «Чорний день» вона розкрила образи відданих, люблячих і відважних героїв-воїнів АТО, а також жінок, які підтримують своїх захисників. Їх глибинний, душевний світ, був втілений у зворушливих образах українок різних поколінь, що були відображені у цілій серії картин Ніни Василівни, яка так і називається «Ми чекаємо на вас, воїни АТО».
Студенти познайомилися і з іншими творами поетеси, а саме: збірками поезій «Акварельки», «Я не лукавила с собой», «У старых икон», «Вкус Полыни», повістю «Херес», романом «Колесо Сансари».
Особливу активність виявили студенти групи ФК-9-14 Подзігун Яна та Степаненко Лариса. Вони зачитували власні поезії.
Після завершення зустрічі Ніна Василівна звернулася до юних слухачів із побажанням розвивати свої здібності і творчий потенціал, підтримувати свої таланти і бути справжньою особистістю і носієм культури української нації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *