У Смілянському інтернаті самостійно вирощують овочі та зернові культури

296900572_612545217104624_3005768835144661233_nПрацівники Смілянського психоневрологічного інтернату разом з мешканцями на власному підсобному господарстві вирощують різні плодо-овочеві та зернові культури, допомагають доглядати за тваринами.

До таких робіт залучаються мешканці, яким згідно медичних висновків дозволена чи призначена працетерапія, як метод реабілітації. Власна земельна ділянка — не тільки можливість не купувати в магазині, а й цікавий процес вирощування.

Це сприяє розвитку та коригуванню основних функцій пам’яті, уваги, мислення, формує певні навички самообслуговування. Вирощеними овочами та фруктами, зерновими культурами підтримують український продовольчий фронт і цим самим заощаджують кошти держави на закупівлю сільськогосподарської продукції. Адже, кожній людині важливо отримувати повноцінний комплекс вітамінів з екологічно чистих продуктів.

У цей нелегкий для країни час із зібраного врожаю кухарі харчоблоку закладу готують страви як для мешканців, так і для наших захисників.

Також, в цьому році мешканці смілянського інтернату та працівники долучилися до всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги», під час якої висадили 864 молодих саджанців фруктових дерев. Тож, у наступні роки тут сподіваються на багатий плодовий врожай.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.