Мистецтво лікує: смілянська лікарня отримала авторські картини від ліцеїстів

298726715_5321234854656318_6477555043859565361_nМистецтво дарує людині надію, підіймає її дух. Іноді твори мистецтва справді можуть стати заміною пігулкам та крапельницям.

– Якщо так хочеться радіти кожному дню свого життя, то чому ж не поділитися своїм ресурсом із тими, кому робити це складно? – подумали у смілянському ліцеї та організували цікавий творчий проект “Мистецтво лікує”.

До проєкту активно долучилися усі: учителі, батьки та діти. За певний час нами було створено безліч яскравих картин, які надихають жити. Ці картини передали смілянській лікарні .

До речі, це вже не вперше лідерці співпрацюють із медичним закладом. Втім, цей проект є особливим, адже саме у день Святого Пантелеймона, який вважається в народі цілителем та заступником, картини були розміщені у новому відділенні паліативної допомоги.

На обличчях медпрацівників та пацієнтів були подив, радість та захват, коли картини потрапили до них. А у ліцеї впевнені, що творчість, позитивні емоції, добре ставлення та увага теж лікують та сподіваються, що мистецтво підійматиме настрій відвідувачам та колективу медзакладу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.