У смілянського перевізника найсучасніший автобус на Черкащині

DSC_1157Автошляхами Сміли та Черкас почав курсувати новий сучасний автобус, поки що унікальний в області. Рейсовий автобус нового європейського зразка виконує міжміський маршрут №302 сполученням «Станція Шевченко – Черкаси». Найновіший в своїй лінії, ПАЗ-4234 придбав та запустив у роботу головний перевізник Сміли – АТП-17128.
Випущений в грудні 2015 року маршрутний автобус не має аналогів по всій Черкащині і має ряд переваг перед своїми «колегами».
По-перше, сучасне оснащення. Привезений прямо з заводу на замовлення смілянського перевізника, автотранспортний засіб зовні не особливо відрізняється від попередніх моделей, але значно модернізований технічно: світлодіодні фари, європейська оптика, нове діодне освітлення салону, м’які, зручні сидіння та потужний, екологічний двигун, який відповідає європейському зразку «Євро-4». По-друге, новий рівень безпеки. Німецьке обладнання керується електронікою, тож у разі будь-якої неполадки система реагує і знижує ризик виникнення надзвичайної ситуації, що робить автобус вдвічі безпечнішим. Серед головних пріоритетів – зниження екологічної шкоди довкіллю, підвищення економічності та комфорту.
Водіїв на новому автобусі двоє – Сергій Литвин і Валерій Островський, працюють почергово. Новенький автобус вийшов на маршрут з неділі і перші пасажири вже змогли його оцінити.
Окрім новенького ПАЗа, протягом минулого року в рейсах почали працювати ще 3 сучасних автобуси. Поступово автобуси з карбюраторними двигунами замінюють на дизельні. Це значно економічно вигідніше і більш сучасно, зазначають в АТП-17128. А від економічної вигоди, залежить і збереження та зменшення тарифу, що, в першу чергу, важливо для пасажира.
Таїсія СОБОЛЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *