Подарунки друзям в зону АТО

Саме в День Соборності України гуртківці 4-9-х класів зібралися разом для презентації нового міжпредметного проекту «Подаруй свято другові».
Члени гуртка «Цікава математика» (керівник Коломиза Н.М.) запропонували всім розв’язати задачі, пов’язані з виробництвом ялинкових прикрас, яке вони побачили під час новорічної подорожі до фабрики ялинкових прикрас с. Луб’янка Київської області. Також діти познайомилися з математичним поняттям кулі, формулою обчислення площі її поверхні, з кулею, яка «летить на хату із гармати».
Під словом «куля» крутиться планета
і сонечко сіяє, гарно гріє.
Це не абстрактний вимір – це Земля,
Вона страждає і потроху тліє.
Всім звичне нам і міцне слово «мир»
Вмить пробили, як мильний пузир.
І в нашій країні, крім гір, річок і плато,
З’явилась, як привид, зона АТО.
Під час презентації проекту пройшов майстер-клас із розпису ялинкових кульок-оберегів. Ці кульки діти розфарбовували в тонах державної символіки, розписували народними оберегами та писали побажання для воїнів АТО: «не хочемо війни, не треба крові на снігу, бажаємо миру, здоров’я, скорішого повернення додому». Кульки-обереги разом із солодощами та ялинкою з теплих дитячих «долоньок» учнів 2-Б та 3-Б класів (класні керівники Стеценко І.Л. та Мельник Н.В.) діти передали волонтерам Ігорю Васильовичу та Роману Олександровичу, які їх згодом відвезуть в зону АТО для наших земляків.
На завершення заходу та циклу зимових свят гуртківці підготували виступ з гарними колядками, щедрівками, віншуваннями «Прощання з Колядою» (керівник гуртка «Риторика» Приходькіна К.І. та «Традиція», керівник гуртка Михальченко О.П.)
Присутні на зустрічі волонтери передали слова подяки від воїнів – земляків та отримали теплі слова, які написала в своєму вірші учениця 8-А класу Хом’якова Софія:
Воїни-побратими ідуть не лише у страшний бій,
А й свята зустрічають у згуртованій компанії своїй.
Ми, діти України, все це знаємо,
Цінуємо захисників своїх.
І тому від серця посилаємо різдвяні подарунки для усіх.
Нехай ці символічні кульки з побажаннями
Піднімуть настрій в душах бойових
Та захистять від куль ворожих снайперських,
І приведуть додому Вас живих.
Лариса Лебединська
педагог-організатор
Смілянської спеціалізованої
школи І-ІІІ ступенів №5

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *