У Смілянській школі №3-колегіумі провели День цивільного захисту (фото)

19 квітня у Смілянській загальноосвітній школі-колегіумі №3 пройшов «День цивільного захисту». Його організаторами виступили педагогічний колектив начального закладу, Смілянський районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області, військові, представники Смілянського відділу поліції ГУ Національної поліції в Черкаській області та працівники комунального господарства. Такі заходи проводяться щорічно, наприкінці навчального року і є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями матеріалу з основ безпеки життєдіяльності.

За традицією, захід розпочався із відкритих уроків, після чого пролунав дзвінок, який сповістив про умовну надзвичайну подію.

Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на подвір’я навчального закладу. В цей час до місця пригоди оперативно прибули задіяні у навчаннях рятувальники Смілянської пожежно-рятувальної частини.

Найцікавішою частиною заходу для школярів став показ пожежно-рятувальної техніки. Фахівці ДСНС продемонстрували учням пожежно-технічне обладнання та спорядження, яке мають на озброєнні смілянські вогнеборці та використовують під час ліквідації наслідків пожеж та інших надзвичайних подій.

Хлопчики та дівчата з великою зацікавленістю розглядали різноманітні технічні засоби та ставили багато питань з приводу роботи бійців ДСНС. Найемоційнішим став момент коли дітям дозволили приміряти захисний одяг вогнеборців, а також побачити як рятувальники ліквідовують умовну пожежу. Школярі мали змогу потримати в руках пожежний ствол та разом із працівниками Служби порятунку подати воду до осередку «пожежі». Учасники заходу швидко увійшли в роль рятувальників та наввипередки заскакували до пожежного автомобіля.

Співробітники ДСНС сподіваються, що ця зустріч запам’ятається дітям надовго, адже подібні заходи допомагають дізнатись багато нового про професію рятувальника, а також навчити підростаюче покоління основним правилам безпеки життєдіяльності.

За матеріалами УДСН України у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *