У смілянській школі присвятили тиждень Тарасу Шевченку

Щороку приходить до нас весна, а з нею – Шевченківські березини. Цьогоріч це не просто дні вшанування генія творчості Тараса Шевченка, а ювілейні 205 роковини з дня народження нашого славного земляка!

Для учнів школи №1 підготовка до гідного вшанування пам’яті Кобзаря розпочалася ще восени. Успішною була участь школярів у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка. А уже в березні Марія Шевчук та Максим Василенко взяли участь у конкурсі поетичних творів «Тарасовими шляхами», успішно справилися із завданнями Всеукраїнської гри «Соняшник».

Вшануванням пам’яті Тараса Шевченка стало свято Поезії – конкурс читців-декламаторів, учасниками якого стали учні школи №1. У цьому році вперше учні узяли участь у флешмобі «Нас єднає Шевченкове крилате слово», під час якого кожен читав улюблені рядки з творів Поета. А ще школярі та педагоги стали учасниками глобального флешмобу GlobalShevchenko  «Шевченко у моєму житті».

Так учні 10-11 класів спробували свої сили та перевірили рівень знань у  брейн-ринзі. 

Справедливе журі винесло  «вердикт» гри : переможці – команда 11 класу «Послідовники Шевченка», друге місце посіла команда 10-Б класу з досить оригінальною назвою  « Енгельгардці», і лише на півтора бала за крок до другого місця виявилась команда 10-А класу «Гайдамаки».

Конкурс «Чорна скринька» привідкрив нам таємниці життя Тараса.  Багато переказів, бувальщин можна знайти у літературі про  цікаві  випадки із життя поета.

Під час проведення у школі традиційного Шевченківського тижня  учні мали змогу ще раз доторкнутися до чистого, незамуленого і незнищенного цілющого джерела, з якого черпав свій талант Великий Кобзар, пройти стежками його нелегкої долі,  вшанувати того,  хто  не  лише  влучно  говорив,  але  й  боровся  за  свободу,  мир  і  спокій  у  нашому  українському  домі.

За інформацією прес-центру школи №1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *