У смілянській дитячій поліклініці для запобігання захворюваності на кір є 1158 доз вакцини

Кір – гостре інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом через слизові оболонки верхніх дихальних шляхів або очі від хворої кором людини, яка поширює його при диханні, розмові, чханні і кашлі. В основному на кір хворіють не щеплені діти, що відвідують дитячі заклади, а також підлітки й дорослі, які раніше не хворіли кором та не отримали вакцинацію проти нього.
Вакцинація дітей проти кору, згідно діючого календаря щеплень в Україні, проводиться комбінованою вакциною КПК (одночасно проти кору, епідемічного паротиту, краснухи) у віці 12 місяців, друге щеплення – у 6 років. Вакцинація є єдиним надійним засобом запобігання хворобі.
Через недостатнє надходження вакцин, діти нашого міста мають низький рівень охоплення щепленнями проти кору. Станом на кінець 2016 року лише 39% дітей першого року життя, 55% дітей віком 2 роки і старше, 35% дітей 6 років охоплено щепленнями проти кору. Проте епідблагополуччя забезпечує лише 95 % охоплення дітей щепленнями.
Сьогодні в дитячій поліклініці в наявності 1158 доз вакцини КПК. Тож, аби запобігти появі захворювань кором не щеплені діти запрошуються на вакцинацію.

Раїса Маркова,

лікар кабінету здорового способу життя

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.