Смілянський центр соціальних служб представив проект “Наставництво” для громадської спільноти міста. Його мета – пошук, відбір і підготовка майбутніх наставників для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають в закладах інституційного догляду.
У Смілі популяризують наставництво над дітьми (Відео)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь