У Смілянську лікарню завітав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко

Вчора відбулась конструктивна предметна розмова із Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком відвідав нашу Смілянську міську лікарню.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив очільник Сміли Сергій Ананко.

Зокрема, разом з представниками керівництва області і Черкаського району, міський голова Сміли обговорили практичні моменти і перспективи створення кластерного закладу на базі нашої лікарні після приєднання до неї Смілянської багатопрофільної лікарні імені Софії Бобринської.

Очільнику медичної галузі України сміляни продемонстрували як використовується приймальне відділення закладу, що було оновлене в рамках програми «Велике Будівництво» ще до повномасштабного вторгнення.

Діє і потужна киснева станція, що завдяки нардепу Олександру Завітневичу за кошти соцекономрозвитку з’явилась у лікарні в 2021 році.

Побачив на власні очі Віктор Ляшко і як використовують медичне обладнання у закладі, яке надане було Міністерством. Це пересувний ренген апарат та апарат КТ.

Покращенню умов у Смілянській міській лікарні керівництво міста приділяє велику увагу. Наразі завершується повна реконструкція неврологічного відділення. На сесії міської ради виділено ще близько 5 млн грн на ремонт майбутнього реабілітаційного відділення.

Завдяки правильній політиці молодої команди керівництва нашої лікарні, в закладі вже використовується лапороскопічне обладнання для проведення малоінвазивних операцій. Рух вперед у Смілянській лікарні однозначно є. Це підтвердила і перша заступниця очільника Черкащини Наталія Кравченко. На рівні області – це один з найперспективніших закладів.

По завершенню свого візиту Міністр охорони здоров’я України запропонував також створення робочої групи щодо перспектив розвитку смілянської лікарні як кластерної.

А щодо найближчої перспективи – домовились із Віктором Ляшко, що сміляни роблять ремонти і готують приміщення, а Міністерсво за кошти Світового банку допомагають наповнити операційними новітнім обладнанням.

Розмова із Міністром охорони здоров’я України була конструктивною, діловою і діалог відбувся. Працюємо спільно на покращення умов надання медичних послуг та обслуговування пацієнтів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.