Майбутні юристи відвідали Черкаське районне управління поліції

Студенти-випускники історичного та юридичного факультетів відвідали Черкаське районне управління поліції. Відвідувачам розповіли про службу в поліції, ознайомили з роботою системи відеонагляду Custody Records, показали озброєння та спеціальні засоби.

Зустріли студентів начальник Управління головної інспекції ГУНП в Черкаській області Тетяна Бондаренко, старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України Олександр Грама та Уповноважений Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області Максим Тептюк.

Молодь мала можливість поспілкуватися з працівниками й отримати відповіді на усі питання, які їх цікавили щодо служби в Національній поліції.

“Такі зустрічі є надзвичайно корисними для майбутніх юристів, адже набуті знання стануть у пригоді в обраній ними професії. На прикладі окремо взятого підрозділу поліції показуємо те, що основний вектор діяльності правоохоронних органів – це дотримання прав людини й ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення цього принципу”, – зазначив Олександр Грама.

Чимало студентів зацікавилися перспективою працевлаштування до правоохоронних органів після завершення навчання у виші.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.