У Смілянському терцентрі допомагають людям похилого віку продуктами та надають послуги

Війна змусила змінити всі сфери суспільного життя та призвела до гуманітарних проблем. Особливої уваги та допомоги потребують насамперед громадяни із вразливих верств населення – люди похилого віку.

Смілянський міський територіальний центр співпрацює з церквою “Блага Вість”. Нині разом роздали 50 продуктових наборів для підопічних відділення соціальної допомоги вдома.

Працівники терцентру передали білу тканину ГО “Січ” для плетіння маскувальних сіток та “кікімор” для хлопців із ЗСУ.

Відділення денного перебування допомагає людям поважного віку, які перебувають на пенсії, відчути себе потрібними суспільству. Діє “Клуб активного довголіття” (68 учасників). Заняття проводить майстриня народної творчості Наталія Кулак.

При відділенні діє “Перукаря 60+” для вразливих верств населення, людям поважного віку послуга надається безкоштовно. До перукаря звертається чимало відвідувачів, лише за останній тиждень було обслуговано 57 осіб.

Працівники міського центру надання соціальних послуг постійно вдосконалюють знання. Взяли участь у тренінгу з підвищення компетентності фахівців соціальної сфери та суб’єктів соціальної роботи громад, а також в програмі з написання грантових заявок.

Людей поважного віку запрошують завітати у терцентр та скористатись послугами закладу.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.