У смілянській школі відзначили День козацького куреня імені Героя України Євгена Лисенка

Піднесено та патріотично пройшов День народження козацького куреня імені Героя України Євгена Лисенка Смілянської школи №7.

На урочистому заході були присутні почесні гості: мама льотчика майора Героя України Євгена Лисенка Світлана Олександрівна, Юлія Кріт, завідуюча відділом Черкаського Центру туризму, краєзнавства і екскурсій, Вікторія Данилевська, методистка методичного відділу Черкаського Центру туризму, краєзнавства і екскурсій та друг-отаман Шевчук Віктор Володимирович.

Курінь, який складався з 6 роїв різних вікових груп, поповнився новостроєними козацькими роями – рій “Незламні” (молодша вікова група) (Керівник рою – Єфімова Лілія Петрівна, виховник рою – Ярова Ольга Миколаївна) та рій “Крила ЗСУ” (старша вікова група) (Керівник рою – Таібов Рамазан Курбанович, виховник рою – Харченко Ніна Петрівна).

Почесну місію – підняття державного прапора – було надано найстаршим джурам куреня рою “Кіборги”.

Дуже змужнілі та підросли наші джури з інших роїв, зокрема, “Сокіл” (керівник рою – Безсікерних Світлана Володимирівна, виховник рою – Йовко Олена Михайлівна), “Звіробій” (керівник рою – Поліщук Людмила Василівна, виховник рою – Ткаченко Ольга Петрівна).

З вітальним словом виступила директорка школи Лариса Петряк та вручила юним краєзнавцям та їхнім керівникам і виховникам за пройдені влітку вікторини від Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій дипломи, а двоє учасників рою “Гайдамаки” Моцний Антон та Луценко Дмитро отримали Дипломи від обласного військово-патріотичного табору “Козацьке коло” за проходження тижневого вишколу.

Були відзначені і виховники та керівники роїв: Сидоренко Юлія Миколаївна, Таібов Рамазан Курбанович, Михайлик Тетяна Володимирівна та Царинна Людмила Геннадіївна Подяками від Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, ініціативність, наполегливість, вагомий особистий внесок в розвиток національно-патріотичного виховання учнівської молоді Черкащини, збереження і розвиток культури та традицій України, організацію заходів та впровадження Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) в системі освіти.

Джури роїв “Гайдамаки” та “Крила ЗСУ” продемонстрували своє творче завдання з етапу “Впоряд”
Урочистості завершились святковим патріотичним флешмобом від учасників роїв “Нічні кажани” та Залізні Вовки”.

Підсумком святкового дня була гутірка “Герой України – Євген Лисенко у нашій пам’яті назавжди”, присвячена Патрону нашого Куреня, розповіли у навчальному закладі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.