Смілянські податківці нагадують підприємцям про обов’язок застосовувати РРО/ПРРО

Податківці Смілянської ДПІ щоденно проводять з представниками бізнесу інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо реєстрації та застосування РРО/ПРРО.

Начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь повідомила про обов’язок кожного підприємця, окрім спрощенців І групи, застосовувати реєстратор розрахункових операцій при здійсненні готівкових розрахунків.

Також посадовець зауважила, що ДПС пропонує безоплатне програмне забезпечення для використання в якості ПРРО, яке не потребує фінансових витрат та спеціальних навичок користувача, а завантажити його можна на офіційному вебпорталі ДПС (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/kampaniya-prro-u-regionah).

У оновленій версії програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS:

– додано можливість використання КЕП у форматі .pfx;
– удосконалено механізм повернення з ПРРО, що використовується, чеків, які були сформовані іншим ПРРО, що належить/належав одному суб’єкту господарювання;
– виключено обмеження щодо перегляду чеків у модулі «Історія операцій», сума яких перевищує 1 млн грн;
– удосконалено функціонал щодо перевірки стабільності інтернет-з’єднання та з’єднання з Фіскальним сервером контролюючого органу при виході ПРРО з режиму офлайн.

Також, фахівець звернула увагу, що з 1 жовтня 2023 року відновлено застосування штрафних санкцій за невидачу фіскального чека. У разі встановлення контролюючим органом фактів порушень, до суб’єктів господарювання будуть застосовуватись фінансові санкції, у розмірі від 25% від вартості чека.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.