У Смілі затримали серійних грабіжників, які діяли на території двох областей

Зловмисники спеціалізувалися на пограбуваннях одиноких пенсіонерів, на їх рахунку близько 30 епізодів. Міліціонери продовжують перевіряти їх на причетність до схожих кримінальних правопорушень, інформує СЗГ УМВС України в Черкаській області.
Протягом останніх місяців правоохоронці Черкащини щотижня отримували нові повідомлення про пограбування. Всі вони були з точністю до одного схожі: двоє чоловіків виламували двері в будинках одиноких пенсіонерів, забирали всі цінності та швидко зникали. Зловмисники діяли впевнено, не залишаючи по собі слідів.
До пошуків грабіжників був задіяний мало не весь кримінальний блок області, орієнтування надано всім екіпажам ДАІ та патрулям. Аналізуючи зібрані матеріали, правоохоронці виділили певну закономірність: відточені до дрібниць дії зловмисників наштовхували на думку про їх кримінальне мануле, крім того місця скоєння злочинів вони обирали за певною системою, виключно в селах, які наближені до центральних автодоріг і всі вони вели до міста Сміли, де ймовірно могли мешкати нападники.
Опрацьована інформація була взята в роботу, розроблено ряд оперативних комбінацій та пасток, в одну з яких і потрапили грабіжники. Як з’ясувалося, до серії грабежів дійсно причетні двоє мешканців Сміли, один з яких раніше мав проблеми з законом.
Зібрана доказова база повністю підтверджувала їх причетність до скоєння серії грабежів. Як з’ясувалося, в ході розслідування лише на території Черкаської області доведено 17 епізодів їх діяльності.
Наразі за фактами грабежів відкрито ряд кримінальних проваджень за частиною 3 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років. Проводиться досудове розслідування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *