У Черкасах розпочнуть виробництво автомобілів Hyundai

Hyundai Motor Company розпочинає випуск повнопривідних вантажівок Hyundai на автомобільному заводі в Черкасах, інформує Діловий регіон. Враховуючи технічні характеристики автомобілів їх можливо буде використовувати як для цивільних потреб, так і для експлуатації військовими,- повідомляє прес-служба корпорації «Богдан».

За словами, Ін Чоль Лі, віце-президента НМС, старт спільного проекту з виробництва багатоцільових вантажних авто в Черкасах – новий етап співпраці одного з лідерів світового автопрому компанії Hyundai і української корпорації «Богдан».

Широкий модельний ряд вантажівок Hyundai здатний виконати будь яке логістичне завдання.

За інформацією начальника відділу в департаменті розробок і закупівель авто Міністерства оборони України Юрія Кулика, аналіз поточного стану забезпеченості армії автомобільною технікою демонструє, що авто в допомогу військовим скоріш за все немає, ніж є.

«Фактично повністю відсутні автомобілі вантажопідйомністю від 1 до 5 тон. Вивчаючи наявні моделі вантажівок українського виробництва нами були відібрані для випробувань автомобілі Hyundai. Ці автівки зарекомендували себе як надійна техніка з оптимальним співвідношенням ціна-якість», – зазначив пан Кулик. Окрім того, важливим є і той факт, що в Україні наявна розгалужена сервісна мережа, а також великий склад запасних частин, що дозволить значно скоротити витрати на обслуговування техніки.

Виробничі потужності автомобільного заводу дозволять виготовляти до 300 авто на місяць.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *