У Смілі визначили кращих волеболістів відкритого чемпіонату

ВолейболУ спортзалі НВК «Ліцей школа «Лідер» відбулися фінальні ігри та урочисте закриття Відкритого чемпіонату Сміли з волейболу  2019 року серед дорослих команд «Патріоти Смілянщині – рідній Україні!», інформує відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.

Цей чемпіонат проводиться в нашому місті традиційно взимку та відкриває волейбольний сезон. Ініціатором та організатором є відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту. Цього року в змагання взяли участь 6 команд із міст Сміла, Городище та Черкаського району, а саме: команди «Легіон» (м.Сміла, представник Сергій Іванов), «Оризон – Навігація» (м.Сміла, представник Володимир Мельник), «Ураган» (м.Сміла, представник Віталій Пилявський), «Юнаки» (представники Микола Могилевський та Роман Мальований), «КамОн» (м.Городище, представник Борис Онопрієнко) та «Дубовик» (с.Руська Поляна та с.Геронимівка Черкаського району, представник Валерій Олійник).

У фіналі за перемогу змагалися команда «Ураган» та «КамОн». У спортивній залі вирували неабиякі пристрасті, глядачі активно підтримували улюблені команди. Ігри були по-спортивному гарячі, сповнені цікавих моментів, віртуозних подач та нестримної жаги команд до перемоги.

Завершився чемпіонат з такими результатами:

І місце  виборола команда «Ураган» (м.Сміла);

ІІ місце посіла команда «КамОн» (м.Городище);

ІІІ місце у команди «Дубовик» (с.Руська Поляна та с.Геронимівка Черкаського району). 

На урочистостях з нагоди закриття Відкритого  чемпіонату м.Сміла з волейболу сезону 2019 року спортсменів вітали заступник міського голови  Людмила Осейко та начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту  Наталія Маслюк, які  й вручили переможцям кубки, медалі та грамоти. Також відзначили нагородами кращих спортсменів у різних номінаціях; ними, за підсумками роботи суддівської колегії, стали : у номінації «кращий гравець» – Петро Ковальчук («КамОН»), номінації «кращий нападаючий» – Назар Підстепний («Ураган»), номінації «кращий захисник» – Тарас Кириченко («Дубовик»). Грамотами управління освіти, молоді та спорту  за особисте сприяння у проведенні  Відкритого чемпіонату м.Сміла з волейболу  2019 року серед дорослих команд «Патріоти Смілянщині – рідній Україні!» та внесок у розвиток спортивної галузі міста відзначені: директор школи Софія Гнідая, головний суддя змагань Володимир Мельник, члени суддівської колегії: Анатолій Тучинський,  Олег Лисенко, Сергій Іванов та Катерина Пожар.

Музичні вітання та гарний настрій спортсменам та уболівальникам подарували солістки театру естрадної пісні «Ерідан» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Наталія Шастун).

Волейбол

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *