У Смілі відзначили переможців конкурсу пленерного живопису «Осіння рапсодія» та вручили стипендії

У малі залі Будинку культури відбулося чергове засідання молодіжного активу міста. Окрім обговорення плану роботи активної молоді на грудень тут відбулося нагородження переможців конкурсу пленерного живопису «Осіння рапсодія». Заступник міського голови Люмила Осейко та начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова вручили стипендії творчо обдарованим дітям нашого міста, привітали та побажали творчих успіхів в майбутньому.

Наступною приємною подією, за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту та відділу культури стало вітання, вручення грамот, подяк та подарунків переможцям конкурсу пленерного живопису «Осіння рапсодія», який відбувся на початку листопада. Члени журі оцінювали роботи вихованців дитячої школи мистецтв, Будинку дитячої та юнацької творчості загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІст. №№ 6,12, кращі з яких перемогли.

Слова вітань учасникам та їх наставникам адресувала начальник відділу культури Ірина Бобошко, начальник відділу молоді та спорту Наталія Маслюк. Подяки за сумлінну працю отримали вчителі та викладачі, завдяки високому професіоналізму яких діти досягли високих результатів.

По закінченню привітань молодіжний актив, начальник відділу молоді та спорту Наталія Маслюк і головний спеціаліст Юлія Бреус  обговорили проведення заходів запланованих заходів на грудень, розподілили завдання щодо підготовки проведення даної акції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *