У Смілі працює новий сервіс Мін’юсту “Шлюб за добу”

imageДо пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» долучається все більше міст. Одним із них є Сміла. Для того, щоб побратися за добу молодятам слід звернутися до «Організатора» – комунальної установи «Смілянський міський будинок культури» відділу культури виконавчого комітету Смілянської міської ради, узгодити з організатором місце проведення та всі побажання до шлюбної церемонії.

Пілотний проект Міністерства юстиції України передбачає лише можливість вибору заявниками бажаних дати та місця проведення державної реєстрації шлюбу, проте не позбавляє необхідності подання для державної реєстрації шлюбу документів, передбачених діючим законодавством України, а саме:

1.   Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

2.  У разі якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним.

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Вартість та склад платних послуг з організації та проведення державної реєстрації шлюбу в рамках реалізації пілотного проекту Комунальною установою «Смілянський міський будинок культури»  відділу культури виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області затверджений наказом від 28.11.2017 № 72 «Про затвердження вартості платних послуг з організації державної реєстрації шлюбу в рамках реалізації Пілотного проекту на базі  «Смілянського міського будинку культури».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *