У Смілі відзначили кращих спортсменів та їх тренерів

“Живи на повну” – під таким гаслом відбувся 8 вересня в актовій залі управління освіти, молоді та спорту урочистий захід до Дня фізичної культури і спорту України, що став визнанням, за підсумками 2023 року, кращих із кращих тренерів, вчителів, викладачів, колективів фізкультури, спортивних клубів, які творять та примножують славу смілянського спорту.

Присутніх тепло привітала заступник міського голови Тетяна Карло та начальник управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Тетяна Трушкова.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення учнів і вихованців на змаганнях високого рівня, пропагування ідеалів спорту серед дітей та молоді, формування у підростаючого покоління засад здорового способу життя, особистий внесок у розвиток спортивної галузі міста та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України Грамотами міського голови та Подяками управління освіти, молоді та спорту були відзначені фахівці спортивної сфери: вчителі та інструктори загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста, тренери-викладачі Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи, керівники гуртків спортивного відділення Смілянського будинку дитячої та юнацької творчості, керівники спортивних клубів, ветерани фізкультурно-спортивного руху.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих на полі бою українських героїв-захисників; висловили вдячність усім, хто сьогодні боронить нашу країну від ворога.

Музичні вітання та святковий настрій учасникам спортивного свята дарували Вікторія Сінаєвська (БДЮТ) та вокальний гурт «Спейс піпл». Згадкою про спортивний захід стане також для всіх його учасників загальне фото.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.