У Смілі відзначили «Героїв спортивного року – 2016»

DSC_1032 (2)Щороку у міському Будинку культури відзначають здобутки юних смілян та їх тренерів, командні та особисті заслуги на урочистій церемонії нагородження “Герої спортивного року”. Кращих із кращих відзначили у 15 номінаціях, які досягли високих результатів на обласній, всеукраїнській та міжнародній спортивних аренах за підсумками 2016 року.

У номінації “Кращий спортсмен року” з олімпійських видів спорту переможцем визнано Івана Цьому, вихованця БДЮТ, який здобув ІІ місце на Кубку України з настільного тенісу серед дітей та отримав ІІІ-й розряд з настільного тенісу (тренер Світлана Цьома).

ІІ та ІІІ місця посіли:

Олександр Васільєв, вихованець ДЮСШ “Олімп”, який здобув ІІІ місце на Кубку України з веслування на байдарках і каное та отримав І-й розряд з веслування (тренер Дмитро Гусєв);

Анатолій Фрунзе, студент Смілянського коледжу харчових технологій, який здобув І місце на обласних змаганнях з настільного тенісу (тренер-викладач Віктор Береговенко).

У номінації “Кращий спортсмен року” з не олімпійських видів спорту  було представено найбільшу кількість кандидатів – 17.

Рішенням спортивного активу міста переможцем визнано Анатолія Левченка, який у 2016 році посів І та ІІ місця у Чемпіонаті світу з хортингу та виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу, виборов І місце у Чермпіонаті України з хортингу та ІІ – на Чемпіонаті України з бойового самбо.

Призові місця посіли три спортсмени:

Владислав Бондаренко, який у минулому році став переможцем на Чемпіонаті світу  та Чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу (тренер Ростислав Бондаренко).

Антон Слободяник, видованець ДЮСШ “Олімп”, який здобув І місце у Чемпіонаті України з карате (тренер Сергій Цаподой);

Ігор Сергієнко, вихованець СК “Восток” за здобуття двох перемог на Кубку України з карате та ще дві перемоги у Кубку області (тренер Станіслав Ковбаса).

Переможцям секретар міської ради Віктор Федоренко та заступник міського голови Людмила Осейко вручили Кубки, грамоти виконавчого комітету та пам’ятні подарунки.