У Смілі відпрацювали дії із ліквідації умовної надзвичайної події

422 жовтня комісія ДСНС України працювала у місті Сміла та Смілянському районі. Крім перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, фахівці центрального апарату ДСНС приділили увагу організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки регіональної підсистеми. Про це інформують в управлінні ДСНС України у Черкаській області.

Відповідно до плану роботи, члени  комісії перевірили діяльність органів виконавчої влади району в частині виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної і пожежної безпеки, цивільного захисту, водночас вони надали відповідну методичну допомогу у покращенні організаційних заходів.

Також, в рамках проведення перевірки, в місті було практично відпрацьовано реагування оперативних служб цивільного захисту на умовну надзвичайну подію, пов’язану із порушенням електропостачання та ускладненням роботи об’єктів критичної інфраструктури міста.

До проведення заходів, щодо ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації та проведення оперативних дій, були залучені аварійні бригади комунальних підприємств та інші служби екстреного реагування.

Під час навчань, був відпрацьований механізм координування дій між усіма органами влади, відомствами та структурними підрозділами аварійних служб.

У цей же день, в приміщенні Смілянської міської ради було проведено спеціальне засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, під час якого було вирішено питання щодо повного відновлення життєзабезпечення міста.

4 1 (2) 9

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *