У Смілі 21 проект претендує на реалізацію за кошти Громаського бюджету

громадський-бюджет+Цього року у Смілі вперше почали впроваджувати Громадський бюджет. Це частина коштів міського бюджету, які будуть спрямовані у 2019 році на реалізацію кращих проектів розвитку міста. Протягом місяця, з 20 вересня до 20 жовтня, усі бажаючі мали змогу подати свій проект із облаштування мікрорайону та зон відпочинку, розвитку культури та туризму, покращення інфраструктури міста тощо.

Як розповіли газеті “Сміла” у міській раді за місяць сміляни подали більше 21 проект. Перший зареєстрували невдовзі після початку прийому робіт. Цікаво, що активність у мешканців нашого міста проявилася… в останній день прийому. До 20 жовтня у виконавчий комітет міської ради було подано 9 проектів. А от саме 20 жовтня двері у міській раді, як кажуть, не закривалися. За день було подано ще 12 проектів.

Із 21 проекту, які були подані на Громадський бюджет, 13 – це малі проекти, тобто вуличного, квартального, районного значення, на реалізацію яких передбачено бюджет від 50 до 200 тисяч гривень, 8 проектів – великі, тобто міжрайонного та загальноміського значення, бюджет на їх реалізацію – від 200 до 800 тисяч гривень.

Тепер усі подані проекти будуть перевірені на відповідність умовам, орієнтовно у кінці року планується провести голосування за них.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *