У Смілі відбувся обласний семінар-практикум для викладачів української мови

dscn2672У ДНЗ «Смілянський ЦППРК» 29 листопада відбувся обласний семінар-практикум для викладачів української мови за темою «Підвищення мовленнєвої культури учнів на уроках української мови». Основні напрями роботи семінару-практикуму були такі питання як розвиток мовленнєвої компетенції на уроках української мови, використання професійно спрямованих матеріалів у навчальній роботі, сучасні ігрові технології в освітньому процесі, виховання духовно багатої та національної особистості під час мовно-літературних заходів.

В рамках семінару-практикуму було проведено урок української мови за темою: «Фразеологізми в мовленні. Роль фразеологізмів у професійному спілкуванні», який підготувала і провела викладач «Спеціаліст вищої категорії» В.В. Коваленко.

Урок розпочався переглядом відео «Фразеологізми у кожнім слові», в якому головні ролі зіграли Петрова Анастасія та Боня Олександра. На уроці були використані різні види робіт, але особлива увага приділялася розвитку зв’язного мовлення. Урок пройшов на високому рівні. Гості висловили подяку викладачу, переглянувши урок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *