У Смілі відбувся перший турнір на Кубок Івана Петряка

10 та 11 червня на стадіоні фізкультурно-спортивного клубу “Локомотив” проходив перший турнір з футболу на Кубок Івана Петряка. Іван – смілянин, дуже перспективний професійний футболіст, член національної збірної України.

У турнірі брали участь футболісти 2013 – 2014 р.н.

8 дитячих команд виявили бажання взяти участь у цих знакових змаганнях: «Юніор» (Сміла), «Діамант-1», «Діамант-2», «Явір» (Сміла), «ЛНЗ» (Шпола), «ФШМ-Явір» (Черкаси), «ФШМ» (Черкаси), «Ніка» (Кропивницький).

В результаті запеклої боротьби 4 сходинку турніру посіли гравці «Явір» (Сміла), третіми стали – «Ніка» (Кропивницький), друге місце – у «ЛНЗ» (Шпола). І володарями Кубку Івана Петряка стала молода команда, яка створилась лише рік назад, «Юніор».

Всі нагороди діти отримували особисто із рук Івана Петряка, головного організатора та спонсора цього дитячого турніру.

Міська влада кожній команді-учасниці подарувала футбольні м’ячі.