У Смілі відбулося засідання оперативного штабу міста та району

На період травневих свят правоохоронні органи, пожежники та інші служби, які опікуються безпекою громадян перейшли у посилений режим роботи. Напередодні травня у Будинку рад відбулося розширене засідання оперативного штабу міста та району з питань безпеки громадян в період свят. Сюди запросили представників правоохоронних органів, військкомату, керівників установ, організацій та підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста і району, структурних підрозділів міськвиконкому і райдержадміністрації, сільських голів. У зв’язку з подіями в Україні, щоб запобігти випадкам терористичних актів, сепаратизму, хуліганства та іншим злочинним діям в період з 1 по 9 травня у посиленому режимі працює поліція, швидка, пожежники, керівників установ і організацій попросили провести збори  з приводу безпеки під час масових гулянь. На засіданні заслухали виступ представників поліції.

Жителям міста нагадують про те, як діяти у випадках шахрайства, зокрема телефонного, вияві підозрілих предметів, якщо помітили групу чи окремих осіб зі зброєю та звертатися одразу до поліції, міськвиконкому та управління СБУ у Черкаській області. На період свят у місті працюватимуть цілодобові наряди правоохоронців, в районі сільських голів закликали співпрацювати з громадськими формуваннями і залучати їх до охорони правопорядку разом з поліцією. Разом з тим на свята буде посилена охорона релігійних установ.

Також до відома жителів Смілянщини доводять, що зараз продовжує діяти постанова міськвиконкому про заборону використання піротехнічних засобів. Зокрема, ця заборона діє тому, що часто звук запуску піротехніки дуже схожий на звук розриву вибухонебезпечних предметів, наприклад, гранати. Окрім цього озвучили рекомендації щодо посилення охорони об’єктів міста і району та оповіщення осіб призовного віку про призов з Збройних сил України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *