У Смілі відбулася міська виставка-конкурс «Біль і подвиг Чорнобилю»

«Біль і подвиг Чорнобилю». Саме так називається міська виставка-конкурс дитячої та юнацької творчості, яка проводилась за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту серед учнів загальноосвітніх на вихованців позашкільних навчальних закладів міста віком від 10 до 16 років.

26 квітня 2016 року виповнилося 30 років з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття – Чорнобильської катастрофи. З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2016 рік в Україні оголошений Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Саме пам’ять про одну з найжахливіших трагедій 20 століття через малюнок мали донести конкурсанти до членів журі.

Визначення переможців Конкурсу відбувалося у двох вікових категоріях і двох групах:

Переможців І вікової категорії групи «Учні загальноосвітніх навчальних закладів» Конкурсу (10-13 років):

  • За І місце – Станіслава Тимченка, учня навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15»;
  • За ІІ місце – Іллю Пупкова, учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11;
  • За ІІІ місце – Артема Панасенка, учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11 та Алісу Попович, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11.

Переможців ІІ вікової категорії групи «Учні загальноосвітніх навчальних закладів»Конкурсу (14-16 років):

  • За І місце – Яну Калашник, ученицю навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум» та Дарину Запару, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;
  • За ІІ місце – Марію Вавер, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №10;
  • За ІІІ місце – Анастасію Корнейчук, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1.

Переможців І вікової категорії групи «Вихованці позашкільних навчальних закладів» (10-13 років):

  • За І місце – Олександру Поклад, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Юний художник» будинку дитячої та юнацької творчості;
  • За ІІ місце – Мар’яну Подлесовську, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Юний художник» будинку дитячої та юнацької творчості;
  • За ІІІ місце – Анастасію Кириченко, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Юний художник» будинку дитячої та юнацької творчості.

Усі переможці конкурсу нагороджуватимуться грамотами управління освіти, молоді та спорту та пам’ятними подарунками, учасники та творчі керівники відзначатимуться подяками управління.
З конкурсними роботами до роковин Чорнобильської трагедії можна ознайомитися на виставці у приміщенні центральної дитячої бібліотеки.

Олена Загоруй, головний спеціаліст
відділу молоді та спорту
управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *