Дві інноваційні школи Черкащини – смілянська школа №3-колегіум та школа №3 із Звенигородки зустрілися для обміну передовим досвідом. Гості мали нагоду побачити на практиці, як побудована робота у колегіумі, адже цього тижня на відміну від інших шкіл Сміли у колегіумі продовжується навчальний процес.
У Смілі відбулася зустріч двох інноваційних шкіл Черкащини
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь