Перший мільярд гривень податкових надходжень до місцевих бюджетів Черкаської області

Надходження до місцевих бюджетів перевищили мільярд гривень, інформує сектор комунікації Головного управління ДФС у Черкаській області. З початку року на сьогодні до місцевих бюджетів Черкаської області надійшло 1,008 млрд.грн. податків, що на 250,4 млн.грн., або в 1,33 раза більше, ніж за 1 квартал минулого року. Про це зазначив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.
Найзначніші находження – від податку на доходи фізичних осіб – 531,6 млн.грн. Частка надходжень від ПДФО становить 53 відс. у надходженнях до місцевих бюджетів Черкаської області.
Другий за обсягом надходжень платіж до місцевих бюджетів – єдиний податок, якого перераховано 188,1 млн.грн. – на 69 млн.грн. більше, ніж торік за три місяці. Земельного податку та орендної плати за землю перераховано в сумі 151,8 млн.грн. (на рівні 1 кварталу 2016 року).
Також надійшло 9,333 млн.грн. податку на нерухоме майно і 0,4 млн.грн. транспортного податку. Частка податку на майно (складається з податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, земельного та транспортного податку) у місцевих бюджетах Черкаської області становить 16 відс.
Керівник ГУ ДФС Черкащини подякував платникам Черкаської області за відповідальне ставлення до сплати податків і вклад у розвиток регіону та повідомив, що збір платежів до державного бюджету сягне 1 млрд. грн. податків і зборів, а зведеного бюджету за 1 квартал перевищить два мільярди гривень. Очікувані перерахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за квартал – 783 млн. гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.