У Смілі відбудеться семінар для роботодавців

Для роботодавців, ФОП,  які мають найманих працівників, бухгалтерів та кадровиків Черкаського, Смілянського, Городищенського, Кам’янського, Чигиринського районів.

Згідно з Розпорядженням Прем’єр-міністра України №649 від 05.09.2018 року «Про заходи, спрямовані на детінізацію  відносин у сфері зайнятості населення»  з 05.10.2018 року почалися  комплексні заходи з  перевірок суб’єктів господарювання.

Пропонуємо Вам підготуватися до візитів контролерів, прийнявши  участь в безкоштовному семінарі, який організовую для вас  Департамент управління регіонального розвитку Черкаської обласної адміністрації.

Питання, які будуть ретельно розглянуті на семінарі:

  1. Порядок здійснення комплексних планових заходів державного нагляду(контролю), затверджений постановою Кабінету Міністрів України, від 24.05.2017 № 350, Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затверджений постановою Кабінету Міністрів України, від 26.04.2017  № 295, розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 679-р.  Дії роботодавців щодо забезпечення конституційних прав.
  2. Державний контроль та державний нагляд: чи є суттєва різниця.
  3. Підстави для перевірки підприємства органами Держпраці та фіскальної служби.
  4. Основні права та обов’язки інспекторів праці та фіскальної служби під час проведення перевірки.
  5. Основні права та обов’язки роботодавця при  появі інспекторів , дозвіл проведення зйомки, опитування працівників тощо.
  6. За яких умов власник може відмовити інспектору праці та фіскальній службі  у проведенні перевірки.
  7. .Документи, що перевіряють інспектори праці  та податківці .
  8. Форми документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів (наказ Міністерства соціальної політики України від 18.08.2017 №1338).
  9. Відповідальність за невиконання вимог законодавства.

Умови, за яких роботодавець не зможе уникнути штрафів. Також ви дізнаєтесь про зміни у законодавстві за 2018 рік. Будете мати можливість задати питання та получити кваліфіковану відповідь.

Семінар відбудеться 4 грудня 2018р. об 11-00 г. в м. Сміла, вул. Незалежності, 37, приміщення сесійної зали Смілянської районної ради.

Записатися  на семінар за телефоном 0678994195, Ольга Федорівна, або на Email mail_rakova@ukr.net  

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *