У Смілі ухвалили рішення про проведення протиепідемічних заходів

У Смілі фіксують суттєве зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. За попередній тиждень, з 5 до 11 лютого, захворіла 401 особа, з них 43,9% діти, госпіталізовано 28 осіб, щеплено від грипу по місту 77 особи.

Показник захворюваності на 64,6% вище епідемічного порога, розрахованого для області та на 33,4% більше ніж за попередній тиждень.

З метою зменшення захворюваності населення на гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, COVID-19, комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення:

– забезпечити щоденний моніторинг захворюваності на ГРВІ у навчально-виховних закладах та за відсутності більше 20% від загальної кількості учнів з данного приводу, вирішувати питання щодо призупинення або переведення на інші форми навчання (онлайн тощо), окремих закладів (класів, груп).

– обмежити проведення масових заходів, зокрема, розважальних, спортивних, та інших.

– неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів: гігієнічних норм, параметрів мікроклімату, ефективної роботи вентиляційних систем, проведення регулярного вологого прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, наявності умов для дотримання особистої гігієни.

– здійснювати протиепідемічні заходи в закладах: масковий режим, дотримання фізичної дистанції, використання антисептиків .

– проводити щеплення від грипу та COVID-19 населенню.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.