У Смілі та Городищі рятувальники проводять бесіди із відпочивальниками

280558388_371910531640327_5101202488556309181_n13 травня фахівці Черкаського районного управління ДСНС провели профілактичний рейд на пляжі Графського озера, що в Смілі та на пляжах річки Вільшанка і ставка Гарячка в Городищі.

Під час бесід з відпочивальниками, співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій застерегли громадян, що не варто перегріватись на сонці, оскільки висока температура негативно впливає на організм. Також працівники ДСНС наголосили на тому, що не менш небезпечним є вживання спиртних напоїв при відпочинку біля водоймищ.

Через негативний вплив алкоголю людина не здатна контролювати рухи та швидко орієнтуватися, особливо перебуваючи у воді.

Фахівці ДСНС звернули особливу увагу на відпочивальників які перебували на березі водойм з дітьми, наголосивши не залишати малечу без нагляду та постійно навчати правилам безпеки життєдіяльності.

Під час профілактичного рейду рятувальники роздали місцевим жителям інформаційні листівки з основними правилами безпеки під час відпочинку на воді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.