У Смілі та Білозір’ї викрили продаців риби, які торгували незаконно

13_03_2_resize12 березня виявили порушення у сфері природоохоронного законодавства. На стихійному ринку станції імені Тараса Шевченка у Смілі рейдова група викрила продавця риби. Чоловік продавав 50 кг риби. Громадянин не зміг надати рибпатрульним будь-які документи щодо законності походження водних біоресурсів. Цього ж дня у Білозір’ї  чоловік продавав рибу, не маючи ніяких документів.

На осіб складено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Рибу вилучено та залишено порушникам на відповідальне зберігання до рішення суду, інформують в управлінні Державного агентства рибного господарства у Черкаській області.

Покупцям у відомстві нагадують, Ви маєте право самостійно запитати у продавця документи щодо законності походження водних біоресурсів. Це можуть бути накладні, чеки, товарно-транспортні накладні тощо. Якщо їх немає, то просимо оперативно звертатися до рибоохоронного патруля.

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Черкащини: (093) 000-22-03 та (0472) 31-02-76.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.