Працюй, пробуй, твори!

IMG_20200220_081951_resizeНа уроці української мови  в школі №3-колегіумі була сонячна і тепла погода. Тож і вирішили учні 8-Б класу разом з учителькою української мови Світланою Павлик побувати в країні Односкладних речень. Почали урок восьмикласники під девізом : «Працюй, пробуй, твори! Розум, фантазію прояви!».

Позитивний емоційний заряд подорожні отримали від лінгвістичної розминки, під час якої потрібно було працювати в командній грі з ґаджетами на платформі  Classtime, стати інженерами та побудувати парк розваг «Життя в джунглях».

Навчилися створювати  за допомогою односкладних речень постери-мотиватори, які будуть стимулювати на збереження здоров’я, створення секретів  дружби та  успіху, будуть дороговказом на шляху до щастя та мрії.

Довелося восьмикласникам успішно подолати різноманітні перешкоди: «Кодований диктант», «Дослідження-моделювання», «Тест-контроль»,  колективний твір за хмаринками слів «Яким був для мене урок?» (з використанням односкладних речень).

Родзинкою подорожі  під час збору грибів було завдання «Розфарбуй картинку».

Після активної плідної праці та запаморочення від успіху учні отримали дванадцятибальний шквал оцінок, інформує прес-центр школи №3-колегіуму.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.