У Смілі судили учасника АТО зі Шполи

суд27 вересня до Смілянського міськрайонного суду Черкаської області надійшло клопотання начальника слідчого відділу Шполянського відділення Смілянського відділу поліції про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 189, ч.1 ст. 263 КК України за фактом вимагання із погрозою застосування тяжких тілесних ушкоджень, пошкодження та знищення майна та незаконного зберігання зброї стосовно підозрюваного.

Санкція  інкримінованих йому статей передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3-х до 7-ми років.

28 вересня відбувся розгляд вказаного клопотання у Смілянському міськрайонному суді. Справа набула широкого розголосу, оскільки підозрюваний є учасником бойових дій на Сході України та є головою громадського об’єднання мисливців та рибалок Шполянського району. Під час розгляду клопотання у залі суду були присутні і його бойові побратими. Вони звернулися до суду із клопотанням про взяття підозрюваного на поруки. Ухвалою слідчого-судді начальнику слідчого відділу Шполянського відділення відмовлено в задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Крім того, відмовлено в задоволенні клопотання і голові спілки ветеранів АТО про взяття підозрюваного на поруки, а застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Вказана ухвала не є остаточною і може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області, інформує прес-служба Смілянського міськрайонного суду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *